akryl/płótno, 100 x 70, dyptyk, sygnowany p.d: 'P. Gola', sygnowany na odwrociu: 'P. Gola 2016 | "Przywrócona | Świadomość" | (mężczyzna)"| P. Gola | 2016, sygnowany p.d: 'P. Gola', sygnowany na odwrociu: 'P. Gola 2016| "Przywrócona | świadomosć | (kobieta)'