29

Stanisław Tomalak, Fragment 504, z cyklu Niebo i Ziemia

Akryl, technika własna, płótno, 100 x 100 cm, 2018 r.,
sygn. l.d.: S.T.A. TOMALAK oraz na odwrocie.

Stanisław TOMALAK (1955)
Od 2011 r. członek Związku Polskich Artystów Plastyków, rekomendowany przez profesorów S. Kortykę i W. Kuczmę z wrocławskiej ASP. Z wykształcenia jest technikiem chemikiem. Od 1975 roku zajmuje się działalnością plastyczną. Przez szereg lat uprawiał tradycyjne malarstwo pejzażowe. Następnie bliski mu był nurt zbliżony do realizmu fantastycznego. Od roku 2000 coraz częściej skłania się w stronę abstrakcji. Od tego czasu nieustannie eksperymentuje, stosując autorskie techniki i technologie. Wprowadza do obrazów różne aplikacje, sięga po technikę kolażu. Prace mają zróżnicowaną powierzchnię.
16 Aukcja Młodej Sztuki
24 listopada 2018 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
163 EUR
267 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
233 EUR
164%
Wyświetleń: 64 | Ulubione: 0

DESA Kraków

16 Aukcja Młodej Sztuki
24 listopada 2018 CET/Warsaw

DESA Kraków
DESA Dom Aukcyjny Sp.z o.o
ul. Floriańska 13
31-019 Kraków
+48 12 422 3114
Poniedziałek
10:00 - 18:00
Wtorek
10:00 - 18:00
Środa
10:00 - 18:00
Czwartek
10:00 - 18:00
Piątek
10:00 - 18:00
Sobota
10:00 - 14:00
Niedziela
Zamknięte
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także