38

Agnieszka Krzak, Pejzaż VII, z cyklu Warstwy

Technika mieszana, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie.

Agnieszka KRZAK (1992)
Agnieszka Krzak urodzona w 1992 r. w Wieluniu. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Laureatka XXXIV Konkursu Strzemiński Sztuki Piękne za cykl fotografii "Lustra" (Nagroda Galerii Opus Film oraz Galerii POSpieszna w Łodzi) (2017). Wystawa indywidualna Komentarz społeczny w plakacie, Galeria Opus Film Łódź (2017) Wystawa indywidualna Agnieszka Krzak Fotografia w Poleskim Ośrodku Sztuki (2018) oraz uczestniczka wystaw zbiorowych w całej Polsce. Współautorka projektu oraz współwykonawca muralu przy Atlas Arenie dla Festiwalu Urban Forms Łódź (2018). Zajmuje się malarstwem, fotografią oraz grafiką.
16 Aukcja Młodej Sztuki
24 listopada 2018 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
163 EUR
Wyświetleń: 133 | Ulubione: 0

DESA Kraków

16 Aukcja Młodej Sztuki
24 listopada 2018 CET/Warsaw

DESA Kraków
DESA Dom Aukcyjny Sp.z o.o
ul. Floriańska 13
31-019 Kraków
+48 12 422 3114
Poniedziałek
10:00 - 18:00
Wtorek
10:00 - 18:00
Środa
10:00 - 18:00
Czwartek
10:00 - 18:00
Piątek
10:00 - 18:00
Sobota
10:00 - 14:00
Niedziela
Zamknięte