61

Jan Derek, Akt

Olej, płótno, 80 x 100 cm, 2018,
sygn. p.d.: DEREK'18.

Jan DEREK (1964)
Absolwent ASP we Wrocławiu na Wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego. Uzyskał dyplom z aneksem z malarstwa w pracowni prof. Józefa Hałasa. Brał udział w wystawach indywidualnych i zbiorowych. Zajmuje się malarstwem i grafiką użytkową.
16 Aukcja Młodej Sztuki
24 listopada 2018 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
163 EUR
Wyświetleń: 97 | Ulubione: 0

DESA Kraków

16 Aukcja Młodej Sztuki
24 listopada 2018 CET/Warsaw

DESA Kraków
DESA Dom Aukcyjny Sp.z o.o
ul. Floriańska 13
31-019 Kraków
+48 12 422 3114
Poniedziałek
10:00 - 18:00
Wtorek
10:00 - 18:00
Środa
10:00 - 18:00
Czwartek
10:00 - 18:00
Piątek
10:00 - 18:00
Sobota
10:00 - 14:00
Niedziela
Zamknięte
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także