PL EN DE

Sortuj: Kolejność | Popularność | Najnowsze | Cena
Pokaż: Wszystkie
Zakres cen: 1 - (Zmień)

Galeria Ether

02/12/2018
Łukasz Zedlewski Jezioro WulpińskieŁukasz Zedlewski Jezioro Wulpińskie

Cena wywoławcza
2 200 PLN
3 000 - 3 500 PLN

Estymacje: 3 000 - 3 500 PLN

70x110 olej płótno 2014

Łukasz Zedlewski

ur 1989 r. w Olsztynie. Mieszka i pracuje w Miodówku koło Olsztyna. Absolwent Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom z wyróżnieniem w pracowni Malarstwa prof. Stanisława Baja, aneks z rysunku w Pracowni prof. Marka Wyrzykowskiego, aneks z grafiki warsztatowej w pracowni prof. Rafała Strenta 2013r Stypendysta Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci w latach 2005-2008. W roku 2010 stypendium artystyczne Marszałka województwa Warmińsko-Mazurskiego. Nagroda Fundacji Marka Marii Pieńkowskiego w 2009 r. Nagroda w konkursie im. Barbary Ostaszewskiej w 2011 r. Laureat finałowej dziesiątki konkursu „Najwybitniejszy Młody Malarz Pierwszej Dekady XXI Wieku” 2011 r. W 2013 najlepszy dyplom na warszawskiej ASP, gdzie obecnie jest asystentem w pracowni malarstwa na Wydziale Konserwacji. Uczestnik wielu wystaw krajowych i zagranicznych.

Twoja notatka

20.00%
  10. Aukcjoner nie oferuje usługi wysyłki zakupionych przedmiotów, jednak na życzenie Kupującego może wysłać je na jego koszt. Aukcjoner nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia obiektu w czasie transportu.

Galeria Ether

ul. Kopernika 36/40, 00-328 Warszawa
+48 698 783 738

Wyświetleń: 24 | Ulubione: 0

Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także

Pozostałe aukcje

19/06/2019
02/06/2019
19/05/2019