olej, sklejka; 60 x 39,5 cm;
sygn. i opisany p. d.: St. Paciorek ... / Kraków;
na odwrocie napis autorski: Zimne Światło / Baszta Floriańska / Kraków Kleparz 10 I p. / Atelier. Długa 37. III p.; oraz stempel: MAGAZYN DROBNERA KRAKÓW.