olej, tektura; 60,5 x 40,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: e. Waniek / 1933, l. d.: E.W. 33;
na odwrocie opis autorski: Eug. Waniek / autoportret / 1933;
ponadto fragment kompozycji z kwiatami.