olej, płótno; 50 x 34 cm;
sygn. l. d.: M. J-Pawlikowska
na odwrocie stempel: T POPŁAWSKI / ... (nieczytelne) / KRAK. PRZEDM. 24?
Oprawa w stylu mauretańskim, autorska?