fornirowane wzorzystym orzechem; 48,5 x 40,7 x 40 cm;
Europa Zachodnia, 30./40. XX w.
Prostopadłościenne korpusy szafek wypełnione trzema szufladkami, nakryte mocno wystającym blatem z podobną platformą podstawy, fornirowane wzorzystą okleina, z kulkowatymi gałkami.
Niewielkie szafki nocne, w stylu francuskich luksusowych mebli art déco.