proj. Hanna Orthwein (1916-1963), lata 50. XX w. <br>porcelana, 16,2 x 5 x 13 cm<br>sygnatura: stempel fabryki i ręcznie: C-500-746 29, stempel z ceną<br>Fabryka Porcelany Ćmielów, lata 60. XX w.