w skład serwisu wchodzą: waza z pokrywką (20 x 37 cm), dwa półmiski (33,3 x 28 cm, 23,3 x 15 cm), przyprawnik (15,2 x 7 cm), sosjerka (9,1 x 20,3 cm), 6 talerzy do przystawek (średnica: 19,5 cm), 6 talerzy głębokich ( średnica: 23,8 cm) , 6 talerzy obiadowych ( średnica: 23,8 cm) <br>porcelit<br>sygnatura: PT w wieńcu/Tułowice/Made in Poland<br>Zakłady Porcelitu Stołowego Tułowice, lata 50. XX w.