proj. Lubomir Tomaszewski (ur.1923), 1957 r. <br>porcelana, farby naszkliwne, wys.: 9 cm;<br>sygnatura: stempel fabryki i ręcznie: C-319-825 18, stempel z ceną<br>Fabryka Porcelany Ćmielów, lata 60. XX w.