proj. Danuta Duszniak (ur. 1926), 1959 r.<br>W skład zestawu wchodzą dzbanek (23,5 x 18,5 x 10,5 cm), mlecznik (10,5 x 9,5 x 6 cm), cztery filiżanki (6 x 7,5 cm), cztery spodki (11,5cm)<br>porcelana ręcznie malowana<br>Sygnatura: C w wieńcu/Made in Poland i ręcznie: Hand painted 104886 R /4886 R, mlecznik i filiżanki dodatkowo wyciskiem.<br>Zakłady Porcelany Stołowej ''Chodzież'' w Chodzieży, lata 60. XX w.<br>