824

Tester do złota PKT Presidium

b.dobry
Stan zachowania: b.dobry
Tester Presidium PKT jest poręcznym urządzeniem zaprojektowanym do badania złota 8K - 24K w sposób dokładny i bezpieczny.

Presidium PKT jest pierwszym testerem tej firmy do badania metali szlachetnych. Aby zbadać i oszacować zawartość złota w karatach używa metody elektrochemicznej, dzięki czemu jest łatwy w użyciu.

Testująca ciecz jest podawana przez pisak, który dozuje płyn w odpowiedniej ilości co podnosi precyzję urządzenia. Pisak uruchamia się przyciskiem, dzięki czemu za każdym razem dozowana jest ta sama ilość płynu.

PKT identyfikuje zarówno żółte jak i białe złoto, platynę oraz potrafi wskazać materiał, który nie jest metalem. Można nim testować różne rodzaje biżuterii, takie jak broszki, kolczyki, łańcuszki, pierścionki, itp.

Cechy urządzenia:

  • identyfikuje złoto 8K, 10K, 12K, 14K, 18K, 20K, 22K oraz 24K
  • testuje żółte i białe złoto
  • identyfikuje platynę oraz wskazuje, że testowany przedmiot nie jest metalem
  • posiada czytelny wyświetlacz LED
  • pisak pozwala na czystą i bezpieczną pracę

Proponowane urządzenie nosi minimalne ślady użytkowania, ciecze testowe są przeterminowane, należy je uzupełnić przed próbami. Sprzęt testowaliśmy na kilku złotych monetach - działa bez zastrzeżeń, chociaż potrzeba czasu, aby się do jego obsługi przyzwyczaić.

Ogólnie jeśli ktoś nie lubi bawić się kwasami na kamieniu probierczym, to zdecydowanie miła zabawka.

IV Aukcja RDA (9-10 listopada)
09 listopada 2019 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
234 EUR
Stan zachowania
b.dobry
Wyświetleń: 320 | Ulubione: 1

Rzeszowski Dom Aukcyjny

09 listopada 2019 CET/Warsaw

Nie mniej niż 0 PLN za tę pozycję

Rzeszowski Dom Aukcyjny
Rzeszowski Dom Aukcyjny
ul. 3 Maja 13
35-030 Rzeszów
+48727597599