32

Jan Kuśmidrowicz (1886 – po 1938) Lwów, 1923 r.

Estymacje: 3 721 - 4 651 EUR | 16 000 - 20 000 PLN

olej, tektura, 28 × 47 w świetle ramy
sygn. i dat. p.d.: Jan Kuśmidrowicz 1923

Aukcja Dzieł Sztuki
24 listopada 2018
Cena wywoławcza
2 209 EUR
3 721 - 4 651 EUR
16 000 - 20 000 PLN
Wyświetleń: 35 | Ulubione: 0

Aukcja Dzieł Sztuki
24 listopada 2018

Regulamin Aukcji Dzieł Sztuki dostępny na stronie: http://files.sda.pl/files/24457/Regulamin.pdf

Rejestracja na aukcję Dzieł Sztuki, będzie wymagać indywidualnego potwierdzenia tożsamości, poprzez przesłanie skanu dokumentu tożsamości (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy) na adres [email protected]

Bohaterów Monte Cassino 43, 81-768 Sopot
Galeria w Warszawie: Nowy Świat 54/56, 00-363 Warszawa
Galeria w Gdańsku: Długa 2/3, 80-827 Gdańsk
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]