35

REINERS- CHLEB ŻYWOTA wyd. 1913r. PIĘKNA OPRAWA. RYCINY

REINERS Feliks

CHLEB ŻYWOTA

Szczegółowy Wykład

Najśw. Sakramencie Ołtarza

Opracował..

Przełożył na polskie Ks. Prof. Dr. W. Galant

Dzieło zdobne licznemi illustracyami jako też 17 obrazkami dodatkowemi, w kolorach i jednobarwnemi

Mikołów-częstochowa 1913r, nakładem Karola Miarki, str. 944, format 20 x 27 cm

TWARDA OPRAWA WYDAWNICZA PŁÓCIENNA Z EPOKI, BARDZO BOGATO ZDOBIONA, LICZNE TŁOCZENIA I ZŁOCENIA NA LICACH I GRZBIECIE, OBCIĘCIA KART BARWIONE NA CZERWONO, OZDOBNA WYKLEJKA

Stan BDB/ IDEALNY/ pieczęć na k.tyt., BARDZO ŁADNY EGZEMPLARZ

IV Aukcja książek i starodruków
01 grudnia 2018 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
465 EUR
Wyświetleń: 211 | Ulubione: 0

Antykwariat Sobieski

01 grudnia 2018 CET/Warsaw

Antykwariat Sobieski
ANTYKWARIAT SOBIESKI
Pułaskiego 31 / 3
62-800 Kalisz
+48609772993