13

Tadeusz Dominik (1928-2014), PEJZAŻ, 2001 r.

Estymacje: 6 512 - 8 140 EUR
olej/płótno, 81 x 100 cm
sygnowany l.d.: Dominik
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: DOMINIK 2001 | OL.PŁ. | 81 x 100 | PEJZAŻ
na krośnie nalepka: Galeria Piotra Nowickiego i pieczątki: Wirydarz Galeria Sztuki

„Moje malarstwo jest w całości efektem otwarcia na naturę, jest inspirowane naturą. Nie ilustruję natury, ale swoimi obrazami obrazami otwieram drogę widzowi do jej własnego przeżywania.” Tadeusz Dominik
Aukcja Sztuki Współczesnej
08 grudnia 2018 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
5 814 EUR
6 512 - 8 140 EUR
Wyświetleń: 111 | Ulubione: 0

Antiqua et Moderna

Aukcja Sztuki Współczesnej
08 grudnia 2018 CET/Warsaw

  300 000

Antiqua et Moderna
Antiqua et Moderna Dom aukcyjny i galeria
ul. Freta 19
00-227 Warszawa
+48 228315472
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także