16

Roman Artymowski (1919-1993), SIGN LXXII, 1978 r.

Estymacje: 4 651 - 6 977 EUR
akryl/płótno, 84 x 84 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: ROMAN ARTYMOWSKI | SIGN LXXII | 1978 | ACRYLIC | 84 X 84 cm

WYSTAWIANY:
- Roman Artymowski, Malarstwo, painting Biuro Wystaw Artystycznych w Białymstoku „Arsenał”, luty-marzec 1982
- Roman Artymowski, Prace wybrane, Muzeum Narodowe w Warszawie, Warszawa 1998 (nr. kat.17, repr. 21)
- Zofia i Roman Artymowscy, Malarstwo, grafika, collage [kat. wystawy], Galeria 72, 24 sierpnia - 31 października 2018, (repr.)
Aukcja Sztuki Współczesnej
08 grudnia 2018 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
3 256 EUR
4 651 - 6 977 EUR
7 135 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
6 047 EUR
219%
Wyświetleń: 110 | Ulubione: 0

Antiqua et Moderna

Aukcja Sztuki Współczesnej
08 grudnia 2018 CET/Warsaw

  300 000

Antiqua et Moderna
Antiqua et Moderna Dom aukcyjny i galeria
ul. Freta 19
00-227 Warszawa
+48 228315472
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także