akryl/płyta pilśniowa, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Janusz Orbitowski 4/02
WYSTAWIANY:
- Orbitowski teraz, reliefy i rysunki, Artemis Galeria Sztuki, Kraków, styczeń-luty 2015 (kat.il)