tempera jajkowa/tektura, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: MAREK SOBCZYK | 2004 | 70 X 100 | temp.jajkowa | NIEBIESKIE (NIECZERWONE) KOTY