122

Jan II Kazimierz, ort 1658/7, Gdańsk

2
Stan zachowania: 2
Estymacje: 348 - 464 EUR

Nieprzeciętnej urody ort gdański z przebitą datą z 1657 na 1658.

Bardzo dobrze wybity, ostre detale, gładkie (choć nieco przetarte na awersie) tło,

widoczny połysk, delikatna patyna (bardziej jak mgiełka na lustrzanej monecie, do której dostało

się powietrze przez nieszczelny kapsel).

Polecamy.

Waga: 6,38 g

Kamiński-Kurpiewski 855, CNG 287.III b

II Aukcja NumEduX
24 marca 2019 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
162 EUR
348 - 464 EUR
Stan zachowania
2
320 EUR
197%
Wyświetleń: 97 | Ulubione: 5

Numedux Aukcje

II Aukcja NumEduX
24 marca 2019 CET/Warsaw

Nie mniej niż 0 PLN za tę pozycję

Numedux Aukcje
Numedux Aukcje
Ostrowiecka 6 / 3.2
21-300 Radzyń Podlaski
+48666348652