PL EN DE

Sortuj: Kolejność | Popularność | Najnowsze | Cena
Pokaż: Wszystkie
Zakres cen: 1 - (Zmień)

EnkolpionEnkolpion

Cena wywoławcza
30 000 PLN

Rosja, XIX/XX w.

złoto p. 56 (0,585), srebro dukatowane p. 84 (0,875), m. 94,20 g

110 szt. rozet i rautów diamentowych, emalia kobaltowa na giloszu, sygn. „ИK” i „ЮK”; dł. 11,4 cm

Twoja notatka

Regulamin Aukcji Rzemiosła i Biżuterii dostępny na stronie: http://files.sda.pl/files/24912/Regulamin.pdf

Rejestracja na Aukcję Rzemiosła i Biżuterii będzie wymagać indywidualnego potwierdzenia tożsamości, poprzez przesłanie skanu dokumentu tożsamości (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy) na adres [email protected]

ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00

Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Wyświetleń: 50 | Ulubione: 0