Cena wywoławcza
8 500 PLN

Miśnia, XIX w., proj. Johann F. Eberlein, 1740 r.

porcelana, malatury podszkliwne, złocenia, metal, ruchome dłonie, głowa i język (mechanizm z metalowym obciążnikiem na pręcie); sygn. na spodzie znak wytwórni oraz ryty numer „156”, malowana czerwienią litera „R”; stan zachowania: pęknięcie szyi i górnej części korpusu; wys. 18 cm

Twoja notatka

Regulamin Aukcji Rzemiosła i Biżuterii dostępny na stronie: http://files.sda.pl/files/24912/Regulamin.pdf

Rejestracja na Aukcję Rzemiosła i Biżuterii będzie wymagać indywidualnego potwierdzenia tożsamości, poprzez przesłanie skanu dokumentu tożsamości (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy) na adres gdansk@sda.pl.

ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00

Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: sopot@sda.pl

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: modern@sda.pl

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: gdansk@sda.pl

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: krakow@sda.pl

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: warszawa@sda.pl

Wyświetleń: 24 | Ulubione: 0