Cena wywoławcza
1 000 PLN
2 200 PLN
220%

olej, płótno, 120 x 120 cm, sygn. na odwrocie: [monogram autorski DA] | Dilan Abdulla | 13/18/131 | olej, płótno | 120 x 120 cm | 2018

Twoja notatka

Regulamin aukcji: http://files.sda.pl/files/24911/Regulamin.pdf

ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00

Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: sopot@sda.pl

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: modern@sda.pl

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: gdansk@sda.pl

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: krakow@sda.pl

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: warszawa@sda.pl

Wyświetleń: 30 | Ulubione: 0