PL EN DE
PLN EUR USD GBP CHF

Sortuj: Kolejność | Popularność | Najnowsze | Cena
Pokaż: Wszystkie
Zakres cen: 1 - (Zmień)

Dilan Abdulla - 13/18/131, z cyklu Spękania, 2018Dilan Abdulla - 13/18/131, z cyklu Spękania, 2018

Cena wywoławcza
1 000 PLN
2 596 PLN
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
2 200 PLN
260%
Ceny wraz z opłatą aukcyjną (Zmień)

olej, płótno, 120 x 120 cm, sygn. na odwrocie: [monogram autorski DA] | Dilan Abdulla | 13/18/131 | olej, płótno | 120 x 120 cm | 2018

Twoja notatka

Regulamin aukcji: http://files.sda.pl/files/24911/Regulamin.pdf

ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00

Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Wyświetleń: 98 | Ulubione: 0

Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także

Pozostałe aukcje