olej/płótno, 73 x 92 cm, sygnowany i datowany l.d: 'M. CANDER' 08' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MICHAŁ CANDER | "Nocny jeździec" | olej/płótno | 2008' |