58

Gamid Ibadullayev, z serii "Rytmy"

30x30 cm, (20x20) olej płótno 2010

Gamid Ibadullayev (ur. 1980)
Studiował ceramikę i historię sztuki na akademii w Baku. Od 2005 roku mieszka i pracuje w Polsce. Założyciel grup „Untitled” (2006) oraz formacji „Gamid Group”, z którymi współtworzy m.in. muzykę do autorskich filmów i kina niemego. W 2008 roku ukończył kierunek operatorski Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Obecnie zajmuje się malarstwem, muzyką, filmem, projektami przestrzennymi i fotografią. W Polsce brał udział m.in. w dwóch kolejnych edycjach festiwalu Transkaukazja, oraz prezentował prace na wystawach indywidualnych m.in. w galerii Składnica Sztuki (Warszawa, 2008, 2009), w galerii Apteka Sztuki (Warszawa, projekt Geca Gündüz, 2010/2011), w Centrum Synagoga (Zamość, Procesy META-morficzne, 2011) oraz w Galerii Stara Prochownia (Poza wyciszeniem, Warszawa, 2012). Członek Związku Azerbejdżańskich Artystów Fotografików i Związku Azerbejdżańskich Artystów Plastyków. Jego obrazy znajdują się w kolekcjach prywatnych w Polsce i za granicą.

Dobry prezent, to Sztuka :)
16 grudnia 2018 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
35 EUR
Wyświetleń: 12 | Ulubione: 0

Galeria Ether

Dobry prezent, to Sztuka :)
16 grudnia 2018 CET/Warsaw

20.00%

Galeria Ether
Galeria Ether
ul. Kopernika 36 / 40
00-328 Warszawa
+48698783738
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także