olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. śr. d.: H. PŁÓCIENNIK. 91 oraz odcisk palca;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: HENRYK PŁÓCIENNIK / "ZACHÓD SŁOŃCA" / OLEJ, PŁÓTNO; 50 X 70 / 1991 R.