olej, deska; 23,5 x 33,3 cm;
sygn. p. d.: WW
Na odwrocie stempel owalny z napisem: ZE ZBIORÓW DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY (w środku mon. wiązany WW), niżej numer ze spuścizny artysty: 000420 4 [ostatnia cyfra dopisana ręcznie]