olej, tektura; 20,7 x 13 cm;
sygn. p. d.: WW
Na odwrocie stempel owalny z napisem: ZE ZBIORÓW DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY (w środku mon. wiązany WW), niżej numer ze spuścizny artysty: 00074