Recueil de cartes geographiques por la desciption de L’Indostan, par le major J. Rennel, ingenieur et arpenteur general dans le Bengale, Revues par le Cem Buache, membre de l’Institut, a Paris chez Poignee, Imprimeur-Libraire, rue Haute-Feuille, No. 16, An VIII
29 cm, s. 40 + 11 rozkładanych map, kolorowanych
Oprawa półskórek, złocenie, tłocznie z nazwiskiem właściciela: Anna Uruska
1 mapa rozdarta, przebarwienia papieru, przetarte krawędzie oprawy
Atlas do Historycznego i geograficznego opisu Indii Jamesa Rennela w tłumaczeniu na francuski J. Bousche.
Cena wywoławcza 3000
Estymacja 3500 - 4000