Wydanie pierwsze, tymczasowe z 85 reprodukcjami w autotypii
Nakładem Komitetu z Drukarni Zakładu Narodowego im. Ossolińskich
s. 266, 21 cm, oprawa introligatorska, półskórek
Cena wywoławcza 800
Estymacja 1000 - 1200
Cena wywoławcza 800
Estymacja 1000 - 1200
200 | |||
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||