olej, deska, 36,5 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Hayden;
na odwrocie 4 nalepki, niektóre częściowo zachowane; jedna na ramie z CRANE KALMAN GALLERY w Londynie z tytułem i datą: 'Les Freus Juane' 1927.