45

Andrzej Krajewski (ur. 1933 r.), Plakat filmowy Ucieczka, 1971

offset/papier, 82,5 x 58 cm
sygn. i dat. p.d.: ANDRZEJ KRAJEWSKI 71
stan zachowania: bdb –

Oferujemy artystyczne pakowanie zakupionych pracy na prezent!
Zlecenie usługi prosimy zgłaszać 24 h przed odbiorem osobistym w salonie, do dnia 20.12.

Dzieła sztuki na prezent
16 grudnia 2018 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
65 EUR
Wyświetleń: 52 | Ulubione: 0

Artissima

Dzieła sztuki na prezent
16 grudnia 2018 CET/Warsaw

  100
  > 25

Artissima
Artissima
?
? ?