Numer 4583397. Liczne złamania. Banknot po profesjonalnej konserwacji, uzupełnione ubytki papieru. Bardzo rzadkie.
> | 10 | ||
200 | |||
> | 20 | ||
20 000 | |||
50 000 | |||
> | 2 000 | ||
100 000 | |||
> | 5 000 | ||
200 000 | |||
> | 10 000 | ||