akryl/płótno, 100 x 150 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "La fauna de la tarde I" | AKRYL/PŁÓTNO | 100/150CM | KRAKÓW 2019 R. | Dominik Smolik'