Simon
& Halbig, Niemcy, 1890 r. głowa i ręce wykonane z porcelany, twarz malowana ręcznie, kompletny, oryginalny strój, peruka z włosów; sygn. z tyłu głowy; wys. 37,5 cm, stan zachowania bardzo dobry, mały odprysk farby na nodze |