poł. XX
w. mosiądz złocony, emalia; dekoracja w postaci wytłoczonej figury Neptuna i koni, całość umieszczona w drewnianej skrzynce o wym. 32 x 28,5 x 13,5 cm, śred. tarczy 14,5 cm |