olej, tektura; 50 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: LKowalski.;
na odwrocie nalepka wystawowa: V-ta Jesienna Wystawa Obrazów w Sosnowcu w Sali Trocadero, Październik 1926; obraz przed konserwacją.