olej, tektura; 41 x 33 cm;
sygn. i dat. l. d.: Krzesz 1888;
na odwrocie dedykacja autorska: Kochanemu Panu Konsyliarzowi Wł.Madyńskiemu / w dowód szczerej życzliwości / Krzesz.