Brakteat guziczkowy, Av.: Krzyż grecki, między ramionami półksiężyc i gwiazdka.
2-
Stan zachowania: 2-
Kop. 8987l, Paszkiewicz E 3.4, waga 0,25 g, śr. 17,31 mm, patyna