Brakteat guziczkowy, Av.: Tarcza krzyżacka, nad nią trzy kropki, po bokach słupy zakończone kropkami.
3+
Stan zachowania: 3+
Kop. 8996j, Paszkiewicz -, waga 0,20 g, śr. 15,01 mm, wczesna duża moneta, delikatna szara patyna, rzadki