Bartynowski W., Katalog monet i medali polskich tudzież dzieł do numizmatyki odnoszących się, Kraków 1888.
3
Stan zachowania: 3
Lista ofertowa, dobrze zachowana broszurka w miękkiej oprawie, okładka uszkodzona, 24 strony