Stanisław August Poniatowski 1764-1795, Talar 1781, Warszawa.
2+
Stan zachowania: 2+
Kop. 2476, Kam. 289, Plage 402, waga 28,08 g, atrakcyjna moneta, połysk wpadający w lustro, delikatna patyna, rzadki rocznik w ponadprzeciętnym stanie zachowania, Ex WCN 39/466, (zdj. powiększone)