Stanisław August Poniatowski 1764-1795, Talar targowicki 1793, Warszawa.
1-
Stan zachowania: 1-
Kop. 2484, Kam. 306, Plage 410, waga 27,56 g, wyjątkowa moneta w pięknym stanie zachowania, jednolita patyna, gładkie tło z świeżym połyskiem, bardzo rzadki w takim stanie, bliski doskonałości, Ex Niemczyk A 1/79, (zdj. powiększone)