Prusy Książęce, Fryderyk Wilhelm 1641-1688, Szóstak 1658, Królewiec.
3
Stan zachowania: 3
Neumann 11.119, Dost 682, Schroetter 1740, ponadprzeciętnie zachowany egzemplarz z niezłym połyskiem tła, szara patyna