Medal miniaturowy autorstwa C. Baerendt’a z 1818 roku wybity z okazji pobyty matki cesarza Aleksandra I w Królestwie Polskim, RR.
1-
Stan zachowania: 1-
Av.: Popiersie Marii Fiodorowny w lewo, napis: M. MATKA ALEXANDRA I, Rv.: Napis w 5 wersach: PAMIĄTKA / POBYTU / W KRÓLEST: / POLSKIEM / 1818, Diakov -, zb. Tyszkiewicz 53, srebro, waga 0,47 g, śr. 10 mm, ładna patyna, lustro mennicze, bardzo rzadki