Av.: Popiersie króla W. Jagiełły w lewo, napis: WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO KRÓL POLSKI 1380-1434, RV: Fragment bitwy pod Grunwaldem, napis: I PADŁ ZAKON KRZYŻACKI…, Strzałk. 151, srebro sygnowane, waga 79,16 g, śr. 50 mm, na obrzeżu napis: ARGENT i punca 84, piękny, idealnie zachowany medal