Miecław 1037-1047, Denar, Mazowsze, naśladownictwo denara saskiego Ottona i Adelajdy; Av.: Krzyż z ODOD w kątach, +CIVE+CH; Rv.: Kaplica między dwiema kulkami, wstecznie +[CI]DO[H]SV.
3
Stan zachowania: 3
Nummi Docent! (2012), Mateusz Bogucki, SomePolishimitations of Otto-Adelheid-Pfennige, ryc. 12 (str. 124), srebro 2.39 g, moneta znana tylko ze skarbów ze Stryjewa Wielkiego i Żukowa pod Płockiem, ładna patyna, rzadki
Dodano do koszykaProdukt już znajduje się w koszyku
Nazwa
922 EUR
Ta opcja jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników