Pomorze Wschodnie, Świątopełk II Wielki 1217-1266, Brakteat guziczkowy, Pomorze Gdańskie, Av.: Lilia z gałązką, RR.
2
Stan zachowania: 2
Kop. 203 R5, Radzanowo 29, waga 0,21 g, śr. 16,26 mm, patyna, dobrze wybity i zachowany, rzadki