Pomorze Zachodnie, Brakteat guziczkowy, Uznam, koniec XIII w., Av.: Hełm z pięcioma piórami.
3
Stan zachowania: 3
Kop. 4825 R7, Dbg.P 156, waga 0,22 g, śr. 16,0 mm, patyna, bardzo rzadki